top of page

Özlem Tüysüz, 1974 yılında Bursa'da dünyaya geldi. Eğitim hayatına başladığı günden itibaren öğrenmeye ve keşfetmeye olan tutkusuyla bilinen Tüysüz, hayatının her aşamasında öğrenmeyi ve gelişmeyi ön planda tutmuştur.

İktisat ve Sosyoloji çift ana dal lisans eğitimini tamamladıktan sonra Bankacılık ve Finans alanında yüksek lisans derecesi almıştır. Eğitim hayatındaki bu başarılarına ek olarak Pedagojik Formasyonunu Anadolu Üniversitesi'nden başarıyla tamamlamıştır.

Profesyonel kariyerine kurumsal dünyada adım atan Tüysüz, finans sektöründe uzun yıllar boyunca büyük bir özveri ve tutkuyla çalışmış ve 2022 yılında emekli olmuştur.

Koçluk ile tanışmasıyla birlikte, kendi benzersiz potansiyelini keşfetmenin ve yaşamı çözüm odaklı bir bakış açısıyla ele almanın önemini keşfetmiş ve bu doğrultuda başkalarının da bu yolculuğa katılmasına rehberlik etmeyi seçmiştir.

Günümüzde, insanların potansiyellerini keşfetmelerine ve en iyi versiyonlarına ulaşmalarına rehberlik eden bir koç olarak aktif bir şekilde çalışan Tüysüz, insanların yaşamlarında pozitif değişimler yaratmayı hedeflemektedir.

Özlem Tüysüz, evli ve üç çocuk annesi olup, ailesiyle birlikte mutlu bir yaşam sürdürmektedir.

 

bottom of page